Новости 30 января 2018

В системі опалення школи у Возсіятському виявили проблеми

На Єланеччині провели робочу зустріч з приводу температурного режиму у Возсіятській школі. У роботі системи опалення виявили проблеми та з’ясовували, як їх вирішити. Про це повідомляє прес-служба райрайди.

На виконання рішення сесії з метою підготовки плану заходів з реалізації Програми економічного і соціального розвитку Єланецького району на 2018-2020 роки «Єланеччина -2020» голова райради Василь Богданцев вчора, 29 січня, провів робочу зустріч щодо температурного режиму у Возсіятській ЗОШ І-ІІІ ст. В ній взяли участь Возсіятський сільський голова Микола Кузнєцов, депутат райради, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів Анатолій Непша, керівництво навчального закладу, а також фахівці-технологи систем опалення та теплопостачання.

«В  роботі теплового вузла системи опалення закладу було виявлено ряд проблемних питань, в зв’язку з чим прийнято рішення щодо виготовлення та уточнення проектної документації з впровадження комплексу заходів з теплосанації будівлі. Для цього планується залучити кошти районного та сільського бюджетів, а також державного за цільовими програмами», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top