Николаев 27 января 2018

Рятувальники нагадали єланчанам, як не потрапити у крижану пастку [ФОТО]

Морозні температурні показники, які панують на території Миколаївської області вже декілька діб поспіль, сприяли тому, що на водоймах утворилася крига. На річках почали з’являтися рибалки та любителі катання на ковзанах. Рятувальники нагадали місцевим жителям, зокрема єланчанам, як уберегти себе від небезпеки. Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Миколаївській області.

Вчора, 26 січня, рятувальники м. Снігурівка та смт. Єланець нагадали місцевим мешканцям основні правила безпечної поведінки на льоду. Розповіли про необхідність дотримання правил особистої безпеки, як запобігти надзвичайної події, пов’язаної із загибеллю чи травмуванням. Окремо співробітники Служби порятунку “101” роз’яснили правильні дії  людини, яка провалилась під лід або стала очевидцем такої події.

Співробітники ДСНС роздали інформаційні листівки та наголосили, під час підлідного лову риби не рекомендується на невеликому майданчику пробивати багато лунок та скупчуватись у групи. Ополонки одну від одної пробивати на відстані 5-6 м. Кожний любитель свіжої рибки повинен мати на собі рятувальний жилет, довгу палицю та мотузку 15-20 м. Мобільний телефон слід покласти в пакет із щільною застібкою, яка не пропускає воду, щоб у разі потрапляння у воду була змога набрати Службу порятунку  за номером «101».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top