Новости 17 января 2018

На Єланеччині служби цивільного захисту перевели в режим підвищеної готовності через негоду

У Єланці вчора, 16 січня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації обговорили загрозу виникнення надзвичайної ситуації, внаслідок різкого погіршення погоди. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Рішенням комісії функціонування Єланецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області переведено в режим підвищеної готовності з 16 січня і до зникнення загрози виникнення надзвичайних ситуацій, які пов’язані з  різкою зміною погодних умов.

«Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських рад, начальникам служб цивільного захисту (цивільної оборони) району, було доручено налагодити взаємодію з метою обміну інформацією і координації дій, а також підготувати підпорядковані сили та засоби для ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації та надання допомоги населенню», — йдеться в повідомленні.

На сьогодні, 17 січня, у Миколаївській ОДА звітували, що проїзд забезпечено всіма дорогами.

«На сьогоднішний день забезпечено проїзд по всім дорогам як державного, так і місцевого значення Миколаївської області. Забезпечено під’їзд та проїзд до об’єктів соціальних сфер: шкіл, дитячих садочків, лікарень», — зазначив начальник управління інфраструктури Андрій Максименко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top