Новости 15 января 2018

Учні Малодворянської школи побували з екскурсією на території Миколаївської кінно-спортивної бази

За підтримки депутата Єланецької райради, члена партії «Наш край» Андрія Добровольського учні Малодворянської школи побували з екскурсією на території Миколаївської кінно-спортивної бази — філії «Південного племконецентру «ДП «Конярство України».

Як зазначив Андрій Добровольський, який є керівником спортбази, такі екскурсії проводяться дуже часто, але вперше вдалось організувати поїздку дітям з Малодворянської школи Єланецького району.

«Це моя рідна школа. Було б неправильно, будучи керівником установи, не організувати дітям з рідного села екскурсію на підприємство. Незважаючи на те, що діти проживають в селі, вони нічого не знають про те як виглядає подібне підприємство, як доглядають за скакунами, які спеціалісти забезпечують утримання коней. Впевнений, що екскурсія була і корисною і цікавою», — сказав Добровольський.

Керівник Миколаївської кінно-спортивної бази розповів, що за 56 років свого існування школа підготувала сотні майстрів спорту, у тому числі міжнародного класу. Вихованці школи неодноразово ставали чемпіонами СРСР, України, переможцями етапів чемпіонату світу.

«При нашій базі працює КДЮСШ, де навчаються майстерності верхової їзди та кінного спорту більше 100 дітей, з ними працюють 8 тренерів МС, також є школа вищої спортивної майстерності. Можливо і серед цих діток будуть майбутні наїзники», — розповів Добровольський.

Він додав, що хоч спортивна база переживає не найкращі часи і до рівня баз європейського зразка ще далеко, колектив підприємства не втрачає оптимізму і продовжує працювати для того, щоб розвивати установу.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top