Новости 11 января 2018

Єланчанин за крадіжку телефону відбувся штрафом у 850 грн

Житель Єланця вкрав у кафе телефон Samsung Galaxy J5, а потім ще й допогав власникові його «шукати». Проте за крадіжку він сплатив штраф. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду, ухваленому 5 січня цього року.

Так, ще 23 вересня вночі у Єланці двоє чоловіків відпочивали в кафе та вживали спиртне. Один з них поклав на стіл свій телефон Samsung Galaxy J5 та за деякий час вийшов на подвір’я.

У другого чоловіка виник раптовий злочинний умисел викрасти телефон. Скориставшись відсутністю свого товариша по чарці, він викрав Samsung Galaxy J5, вартістю 3212 грн.

На суді він визнав себе винним та розповів, що коли потерпілий повернувся до приміщення кафе і виявив відсутність мобільного, він допомагав йому шукати вказаний телефон. Через деякий час викрадений телефон він продав в Миколаєві за 2000 грн, виручені кошти витратив на власний розсуд. На даний час матеріальні збитки потерпілому відшкодував повністю та розкаюється.

В судове засідання потерпілий не з’явився, до суду надав заяву про розгляд справи в його відсутність. Претензій до обвинуваченого він не мав, суд взяв до уваги позитивні характеристики з місця проживання обвинуваченого. Обтяжуючих покарання обставин для обвинуваченого суд не вбачав.

Суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у вчиненні крадіжки та призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top