Горячее 10 января 2018

Через спалах гепатиту А у Миколаєві єланецьким постачальникам води нагадали про санітарні норми

Після спалаху гепатиту А у Миколаєві почали проводити наради щодо попередження спалаху інфекційних хвороб, пов’язаних з питним водопостачанням в районах. Так, у Єланці така нарада відбулася вчора, 9 січня, повідомили у селищній раді.

У нараді взяли участь приватні підприємці та директор ЄСКП «Єланецьводопостач» Олександр Гладюк, які надають послуги з доставки води населенню, завідувачі ДНЗ №1 «Ромашка», ДНЗ №2 «Зірочка», ДНЗ №4 «Малятко» та ДНЗ №3 «Сонечко», селищний голова Любов Баденко та провідний спеціаліст управління Держветпродслужби в Єланецькому районі Стоянова Н.С.

Стоянова рекомендувала приватним підприємцям додержуватися санітарних норм та правил щодо організації виконання регламентних робіт, а саме: промивки та дезінфекції резервуарів питної води; наявності особової медичної книжки, спецодягу; документу, який підтверджує якість питної води. Крім того, транспортні засоби повинні відповідати санітарним нормам.

Зауважимо, що у Миколаєві станом на 9 січня зареєстровано 62 випадки захворювання на гепатит А. Після спалаху хвороби у Миколаївській ОДА доручили перевірити якість води в районах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top