Горячее 08 января 2018

У Єланці перевірили, як фермери доглядають за полезахисними лісосмугами

У Єланці цього року створили комісію з представників селищної ради, депутатів та поліції, щоб перевірити виконання рішення, яким полезахисні лісосмуги закріпили за селищною радою. Комісія вже встигла перевірити, як ФГ «Лунгу М.І.» дотримується умов угоди. Про це йдеться на сайті селищної ради.

Так, комісія мала перевірити дотримання умов договору утримання, охорони та відтворення полезахисних лісових смуг укладеного Єланецькою селищною радою  з ФГ «Лунгу М.І.» від 15 грудня минулого року. Перевірку провели у присутності представників фермерського господарства.

Як встановили, працівники фермерського господарства вирубують парослі, обрізють гілки, які протягом багатьох років через відсутність господаря розрослися та затіняють велику частину сільськогосподарських земель, на що не один раз нарікали землекористувачі.

«У зв’язку з тим, що в даний період відсутнє листя на деревах, фаутні та засохлі дерева не видаляються. Депутатом селищної ради Євгеном Жовтоногом було запропоновано голові ФГ «Лунгу М.І.» проводити фотозйомку тих дерев, гілки яких обрізаються і складають в діаметрі 20-25 см», — йдеться в повідомленні.

Рекомендації щодо обрізки гілок дерев над полями надав депутат селищної ради Анатолій Волков.

«Загалом результатом роботи з виконання умов договору ФГ «Лунгу М.І.» комісія залишилася задоволена. Жодних питань та зауважень комісії по роботі розчистки лісополоси до працівників фермерського господарства не було!, — розповіли у селищній раді.

Подібні перевірки проводитимуться й надалі.

Раніше повідомлялося, що селищна рада вирішила укладати угоди про утримання полезахисних лісосмуг із користувачами та власниками землі.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top