Горячее 05 января 2018

На Миколаївщині перевірять якість питної води у соціальних закладах, на ринках, підприємствах, пунктах доочистки і розливу

Віце-губернатор, в.о. голови ОДА Валентин Гайдаржи доручив перевірити якість питної води на об’єктах централізованого водопостачання, колективних установках доочистки питної води, в громадських колодязях та інших місцях зберігання та розливу води для питних потреб. В першу чергу перевірка стосуватиметься навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення. Про це повідомили в прес-службі ОДА.

Так, відповідно до доручення від 3 січня голови райдержадміністрацій спільно з головами міст та ОТГ мають організувати перевірки щодо додержання місцевими підприємствами вимог та правил експлуатації систем водопостачання та водовідведення, державних санітарних норм тощо. У разі виявлення і підтвердження невідповідної якості питної води, вживатимуться заходи щодо обмеження діяльності таких об’єктів, усунення небезпечних для здоров’я людини факторів та тимчасовому забезпеченню населення питною водою належної якості.

Також органам місцевої влади спільно з профільними службами доручено розробити комплексні профілактичні заходи щодо забезпечення доступу населення до питної води гарантованої якості, укомплектування дезінфікуючими засобами об’єктів соціальної сфери, додержання правил торгівлі харчовими продуктами.

Департаменти освіти і науки, соціального захисту населення та управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в свою чергу, мають забезпечити перевірку регламентів дезінфекції резервуарів зберігання питної води в підвідомчих установах, в тому числі її підготовки на колективних установках доочищення питної води, здійснити перевірку її якості на мікробіологічні показники. Посилити санітарні вимоги до належного утримання приміщень, забезпечення установ і закладів миючими і дезінфікуючими засобами.

Головне управління Держпродспоживслужби в області перевірить якість питної води на пунктах доочистки і розливу в Миколаєві, а також якість питної води та безпечність продуктів харчування, які реалізуються на споживчих ринках.

Нагадаємо, що ситуація викликана спалахом гепатиту А у Миколаєві.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top