Новости

Качина справа: на Єланеччині мати чотирьох дітей звільнилася від покарання за крадіжку за амністією

622

На Єланеччині мати чотирьох дітей викрала качку з каченятами. У крадіжці вона зізналася, проте покарання вона відбувати не буде за амністією. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду, оголошеному у грудні.

Так, ще 23 серпня близько 22:00 жінка, перебуваючи на території свого домоволодіння у с. Возсіятське, вирішила незаконно заволодіти качкою з 19 каченятами іншого жителя села. Жінка загнала качку до себе до підсобного приміщення та розпорядилась викраденим майном на власний розсуд. Таким чином, вона завдала матеріальну шкоду у розмірі 1300 грн.

Дії викрдачки кваліфікували за ч. 1 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка). Проте вже 31 серпня між потрепілим та зловмисницею була укладена угода про примирення. Обвинувачена у повному обсязі сформульованої підозри беззастережно визнала свою винуватість у вчиненні злочину за вказаних вище обставин. Сторони угоди домовились щодо призначення жінці покарання у вигляді 100 годин громадських робіт.

На судовому засідання жінка також зазначила, що заподіяну шкоду потерпілому відшкодувала. Прокурор підтримував затвердження угоди про примирення.

Крім того, під час засідання обвинувачена заявила клопотання про застосування до неї п. «в» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» та просила звільнити її від покарання, оскільки на день набрання чинності цим Законом має на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей. Потерпілий не заперечував проти задоволення клопотання.

Суд взяв до уваги, що обвинувачена має на утриманні чотирьох малолітніх дітей: двох синів та двох доньок. Тому вона підлягає звільненню від відбування покарання.

Суд вирішив затвердити угоду про примирення. Разом з тим, жінку визнав винною у крадіжці й призначив їй покарання у вигляді 100 годин громадських робіт. Але жінку звільнили від покарання за амністією.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости