Новости 20 декабря 2017

Апеляційний суд залишив без змін постанову Єланецького райсуду, якою оштрафували екс-поліцейського за адмінкорупцію

У понеділок, 18 грудня 2017 року, апеляційним судом Миколаївської області підтримано позицію прокуратури та залишено без змін постанову Єланецького районного суду, якою колишнього працівника поліції за порушення обмежень щодо врегулювання конфлікту інтересів притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 3400 грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як вже повідомлялось, в серпні поточного року вказана особа, перебуваючи на посаді спеціаліста сектору кадрового забезпечення одного з районних відділів поліції, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не повідомила безпосереднього керівника про конфлікт інтересів при проведенні службового розслідування за скаргою на бездіяльність слідчо-оперативної групи, до складу якої входила і близька посадовцю особа — працівник цього ж відділу поліції, провела таке розслідування, приховавши в його висновку певні факти, які мали значення для  прийняття об’єктивного рішення за скаргою.

Дії порушника кваліфіковано за ч.ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

Загалом з початку року за фактами порушення вимог щодо запобігання  та врегулювання конфлікту інтересів притягнуто до адміністративної відповідальності 28 осіб.

Нагадаємо, що екс-поліцейського оштафували на 3400 тис. грн.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top