Николаев 14 декабря 2017

Підприємство, яке входить в сферу інтересів Кормишкіна, стало лідером з використання сучасних виробничих технологій

У четвер, 14 грудня, ТОВ «Баловнянська виробнича база», що входить в групу компаній «ПАЕК», генеральним директором якої є Володимир Луста, визнали переможцем у номінації «Лідер з використання сучасних виробничих технологій» серед роботодавців Миколаївської області під час обласного форуму роботодавців «Грані співпраці в контексті новітніх змін», ініційованого Миколаївською обласною службою зайнятості. Про це повідомляє «АгроЮг».

Цікаво, що впродовж 2017 року терміналом в центр зайнятості було заявлено 39 вакансій, які на сьогоднішній день стовідсотково укомплектовані. Для цього підприємством були організовані і проведені масові заходи тематичного спрямування з метою пришвидшення укомплектування кадрами.

Разом з цим, також були нагороджені представники найбільш великих підприємств Миколаївської області: ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Органік Сістемс», ФГ «Владам», ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка Тера», ТОВ «Агрофірма «Лиманський», ПАТ «Первомайський молочноконсервний завод», а також підприємства малого і середнього бізнесу.

Нагадаємо, що власниками групи компаній «ПАЕК» є депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін та аграрій Ростислав Данільченко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top