Горячее 14 декабря 2017

На Єланеччині за рахунок держсубвенції придбають «дитяче» соціальне житло

У середу, 13 грудня, під керівництвом першого заступника голови ОДА В’ячеслава Боня відбулося засідання комісії для прийняття рішень щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Серед районів і Єланецький. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Члени комісії підтримали розподіл субвенції на придбання соціально важливого житла. Так, на Миколаївщині планується придбати три будинки для облаштування дитячих будинків сімейного типу та квартири, що слугуватимуть соціальним житлом.

«За словами представників служби у справах дітей, згідно розпорядження голови ОДА від райдержадміністрацій, міських, сільських, селищних рад було отримано обґрунтовану інформацію щодо обсягу субвенції з держбюджету для придбання соціального житла. Так, планується придбати житлові будинки для облаштування дитячих будинків сімейного типу у м. Очакові, Баштанці та Новому Бузі. Площа будинків становитиме близько 180 кв.м. У них орієнтовно проживатиме від 5 до 10 дітей», — розповіли в облдержадміністрації.

Також в Очакові, Вознесенську, Первомайську, Миколаєві, Єланецькому, Снігурівському та Березанському районах планується придбання квартир для проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Члени комісії одноголосно підтримали розподіл субвенції на придбання соціально важливого житла.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

To Top