Новости 29 ноября 2017

Єланецькі депутати збираються звернутися до уряду щодо недопущення підняття рівня Олександрівського водосховища

Цього тижня, а саме 1 грудня, депутати Єланецької райради збираються на сесію. Зокрема, мають внести зміни до бюджету. Про це повідомляє прес-служба райради.

На засіданнях постійних комісій райради погодили запропоновані уточнення обсягу міжбюджетних трансфертів та перерозподіл видатків районного бюджету головних розпорядників коштів.

«Також розглянуто зміни та доповнення, які плануються внести до комплексної Програми сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Єланецького району на 2015-2019 роки, Програми економічного і соціального розвитку Єланецького району на 2015-2017 роки, районної Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2017 роки, надання згоди на безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району у комунальну власність Єланецької селищної ради», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час розгляду питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок депутати запропонували повторно звернутися до Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області щодо місця проведення земельних торгів в Єланецькому  районі, оскільки земельні ділянки, які виносятся на торги (аукціон), розташовані в його  межах.

Одноголосно підтримали ініціативу депутата райради Валерія Алхімова щодо направлення звернення від депутатів Єланецької райради до депутатів Миколаївської облради, Верховної Ради України, президента, Кабміну щодо недопущення підняття рівня води в Олександрівському водосховищі.

«Крім того, депутатом Валерієм Алхімовим було озвучено депутатський запит до редактора районної газети «Єланецький вісник» Ю.О.Латія щодо опублікування недостовірної інформації на сторінках газети про діяльність Єланецького МРГ та внесено пропозицію включити це питання до порядку денного сесії», — йдеться в повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top