Новости 29 ноября 2017

У Калинівці освятили місце для нової церкви [ФОТО]

28 листопада в с. Калинівка відбулося освячення місця та хреста для побудови нової церкви. Про це повідомляється у групі «Калинівська ЗОШ» у «Фейсбук».

Освячення здійснили благочинний Єланецького округу, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Миколай Фатич, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці протоієрей Миколай Точок (с.Калинівка) та настоятель Свято-Покровського Храму протоієрей Василь Головчак (с.Возсіятське).

На захід завітали депутат райради, гендиректор ТОВ СГВП «Агро-Флагман» Анатолій Бондарчук, Калинівський сільський голова Володимир Булах, директор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Кокуца, учні школи та жителі села.

«Звертаючись до присутніх протоієреї привітали зі святом, висловили вдячність за фінансову підтримку депутату обласної ради Юрію Кормишкіну, депутату районної ради Анатолію Бондарчуку, Калинівському сільському голові Володимиру Булаху та наголосили, що саме в церкві людина може віднайти душевний спокій та очиститися від гріхів», — йдеться в повідомленні.

1 Комментарий

  1. Михеил

    29.11.2017 at 18:55

    Да, у батюшки на голове шапка — корона знатная, наверное настоящим золотом и бриллиантами оздоблена. Растет отец Николай, ничего не скажешь…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top