Новости 23 ноября 2017

На Єланеччині вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

У Єланці 21 листопада відзначили День Гідності та Свободи та вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Про це повідомляється на сайті РДА.

В Єланецькій центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги українського письменника Сергія Жадана «Інтернат», яку видали цього року, що роповідає про життя вчителя в умовах війни на Донбасі. Також в читальній залі відбувся вечір-хроніка «Горіли і шини, і душі…», в якому взяла участь учнівська молодь Єланецького професійного аграрного ліцею.

«Вони ознайомилися з виставкою-реквієм «Майдан… З героями йде прощання», переглянули відеопрезентацію «Вільні творять майбутнє». Перед очима читачів промайнула ціла епоха в історії держави від славних козаків до сучасних захисників вітчизни. Згадали бій під Крутами, Небесну сотню, військові дії на Сході України, вшанували загиблих хвилиною мовчання», — йдеться в повідомленні.

В школах району провели години спілкування, літературно-музичні композиції, екскурсії шкільними музеями і музейними кімнатами та ще багато заходів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top