Новости 22 ноября 2017

На Єланеччині планують до кінця року придбати житло для молодих лікарів

Сьогодні, 22 листопада, в Єланецькій райраді під головуванням депутата районної ради Ігоря Моторного відбулось засідання робочої групи з конкурсного відбору пропозицій щодо придбання службового житла. Про це повідомляється на сторінці райради у «Фейсбуці».

В засіданні взяли участь голова районної ради В.Богданцев, голова РДА О.М.Посашкова, члени робочої групи: О.Ольховський, О.Гуліна, О.Кирильчук, О.Слюсаренко та редактор районної газети «Єланецький вісник» Ю.Латій, бухгалтер Єланецької центральної районної лікарні С.Петронюк.

«Богданцев нагадав членам робочої групи, що в районі гостро постає питання недостатньої кількість медичних кадрів, у зв’язку з цим депутатським корпусом районної ради неодноразово піднімалося питання придбання службового житла для молодих спеціалістів в галузі медицини. Наголосив, що отримання якісних медичних послуг можливо лише у випадку наявності лікаря, тому є вкрай необхідним створення належних житлово-побутових умов для медичних працівників, що дозволить оптимально забезпечити район медичними кадрами», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що до районної ради надійшло 4 офіційні заяви, серед яких 3 квартири та житловий будинок.

«Робочою групою розглянуто всі пропозиції та прийнято відповідне рішення щодо придбання службового житла до кінця 2017 року, оскільки забезпечення районної лікарні молодими медичними кадрами є досить важливим питанням та виникає уже не перший рік», — зауважили в райраді.

1 Комментарий

  1. Михеил

    23.11.2017 at 08:39

    Вот это уже движение в правильном направлении. По другому молодых врачей в район не затащить. Ещё бы зарплату сделать повыше чем в городе,тогда шанс, что молодые медики приедут, будет! Ато при одинаковой зарплате, в городе доктора зарабатывают намного больше, чем в районах…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top