Новости 20 ноября 2017

Єланецький райсуд оштрафував екс-поліцейського за адмінкорупцію

Постановою Єланецького районного суду до адміністративної відповідальності, а саме штрафу 3400 грн, притягнуто колишнього працівника поліції за порушення обмежень щодо врегулювання конфлікту інтересів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

В серпні цього року правоохоронець, перебуваючи на посаді спеціаліста сектору кадрового забезпечення одного з районних відділів поліції, в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не повідомив безпосереднього керівника про конфлікт інтересів при проведенні службового розслідування за скаргою на бездіяльність слідчо-оперативної групи, до складу якої входила і близька посадовцю особа, — працівник цього ж відділу поліції. Поліцейський провів розслідування, приховавши в його висновку певні факти, які мали значення для прийняття об’єктивного рішення за скаргою.

Дії порушника кваліфіковано за ч.ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП. Вину правоохоронця у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного корупцією, довели у повному обсязі.

Загалом з початку року за фактами порушення вимог щодо запобігання  та врегулювання конфлікту інтересів притягнуто до адміністративної відповідальності 28 осіб .

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top