Горячее 05 ноября 2017

На Єланеччині збільшилася кількість пожеж [ФОТО]

1 листопада у Єланецькій райдержадміністрації відбулася нарада, на якій зокрема розглянули виконання заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період. Як було озвучено, цього року кількість пожеж збільшилася. Про це повідомляється на сайті РДА.

Начальник районного сектору Головного управління ДСНС України в Миколаївській області Віталій Волинець акцентував увагу на дотриманні пожежної безпеки в осінньо-зимовий період. За його словами, на території Єланецького району з початку 2017 року зареєстровано 43 пожежі, що на 7 випадків більше, ніж у минулому році (ріст 20%). Основна кількість пожеж виникла на відкритій території, але мали місце випадки пожеж в житловому секторі та 1 пожежа на об’єкті.

Волинець звернув увагу на функціонуванні пунктів обігріву для людей у період низьких температур та рекомендував селищному та сільським головам провести корегування переліку допоміжної техніки, яка буде залучатись до ліквідації наслідків надзвичайних подій й негоди, та поповнити матеріальний резерв з цією ж метою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top