Новости 05 ноября 2017

Єланчан відзначили до Дня працівника соціальної сфери [ФОТО]

У Єланці до Дня працівника соціальної сфери України провели урочисті заходи, на яких відзначили працівників. Про це повідомляється на сайті райдржадміністрації.

Привітали працівників соціальної сфери району голова РДА Олена Посашкова та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Ліснічук.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у вирішенні проблем соціального захисту населення Єланецького району та з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери грамотами райдержадміністрації нагороджено Н.Дарієнко — бухгалтера І категорії територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єланецького району; С.Коваленко — провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Єланецького районного центру зайнятості; Л.Куцову — провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Єланецького райцентру зайнятості; О.Скибу — головного спеціаліста з автоматизованої обробки інформації та контролю за виплатою державних допомог, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім провели працівники районного будинку культури та жіночий ансамбль «Ретро».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top