Новости

Єланецьким призовникам нагадають про відповідальність за ухилення від служби

794

26 жовтня у Єланецькій РДА провели міжвідомчу нараду щодо осіннього призову на строкову службу. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

У нараді взяли голова РДА Олена Посашкова, районний військовий комісар В.Бабич, начальник Єланецького відділення поліції М.Стремілов, в.о. директора районного центру зайнятості Т.Забродська та працівники сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

За результатами наради Посашкова дала доручення, зокрема Єланецькому районному військомату у взаємодії з селищним та сільськими головами активізувати роботу щодо оповіщення призовників, застосуванні заходів адміністративного впливу до осіб, які ухиляються від явки до райвіськкомату.

«Єланецькому відділенню поліції, на виконання вимог статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статті 59 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» здійснити необхідні заходи з розшуку, затримання та доставці призовників до районної призовної дільниці», — йдеться в повідомленні.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами має здійснювати щоденну співпрацю з районним військоматом з питань проведення в районі осіннього призову та щотижня доповідати голові РДА про проведені заходи.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости