Николаев

На ремонт доріг Миколаївській ОДА може «перепасти» більше 300 млн, але зміниться балансоутримувач

599

З 1 січня 2018 року набирає чинності розпорядження Камбіну від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення». Ним передбачаєьтся передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Держагентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади (ОДА). Про це повідомляє Служба автодоріг Миколаївщини у «Фейсбуці».

Фінансування на ремонти та утримання таких шляхів надходитиме з Дорожнього фонду, який почне працювати з початку 2018 року.

«Розподіл коштів за областями буде пропорційний протяжності доріг, які перебувають на балансі ОДА. За попередніми розрахунками близько 316,6 мільйонів гривень надійде до Миколаївської області для ремонту 3312,8 км місцевих доріг», — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що працівниками Служби автомобільних доріг у Миколаївській області проведено інвентаризацію доріг, підготовлено акти приймання-передачі, визначено склад комісій.

Раніше депутати Єланецької райради зверталися до облради з приводу сприяння ремонту траси Р-55. Ситуацію на ній вважають найбільш критичною.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости