Николаев

Жителі Миколаївщини здали в поліцію більш ніж 1,5 тисячі боєприпасів за тиждень

342

Упродовж тижня мешканці Миколаївщини здали до поліції 72 одиниці зброї та 1 616 боєприпасів. Про це повідомили в прес-службі поліції.

З 1 жовтня в Україні та Миколаївській області триває місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до відділів та відділень поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.

Станом на 7 жовтня мешканці Миколаєва та області здали до підрозділів Головного управління Нацполіції 72 одиниці зброї, три пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу гумових куль, 43 одиниці газової зброї, 1 616 штук боєприпасів, 79 мін, шість снарядів і три гранати.

Правоохоронці Миколаївщини нагадують, що місячник добровільної здачі зброї триває до 28 жовтня.

«Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї. Особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність», — йдеться в повідомленні.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем розташування або до УПД ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок — (0512) 50-15-35, 50–15–40, 50-15-41, 50-15-42.

Нагадаємо, що у єланчан також знаходили незаконну зброю. У жителя с. Ольгопіль поліція вилучила пневматичний пістолет та револьвер. Також боєприпаси поліція знайшла у жительки Нововасилівки.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости