Новости

Єланецький хор «Калинонька» здобув Гран-прі «битви» хорів

634

30 вересня в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» у рамках святкування 80-річчя Миколаївської області відбувся десятий обласний конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса. Єалнецький колектив «Калинонька» здобув переможну нагороду. Про це повідомляється на сайті райради.

Зазначається, що конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса є найбільш популярним серед хорових колективів області. Раз на три роки на сцені заходу свою творчість представляють лише ансамблі зі званням народний.

«1992 рік увійшов у історію конкурсу як початок великого хорового форуму під керівництвом управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївського обласного центру народної творчості», — йдеться в повідомленні.

Цього року участь у ювілейному конкурсі взяли 17 конкурсантів з 8 районів області, серед яких народний хор «Калинонька» Єланецького районного будинку культури (керівник — заслужений працівник культури  Олександр Слободніченко). За рішенням журі конкурсу хор отримав Гран-прі.

Нагадаємо, що Олександр Слободніченко став почесними жителем Єланця цього року.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости