Новости 28 сентября 2017

Єланецьких освітян відзначили до професійного свята [ФОТО]

Сьогодні, 28 вересня, в ЦКД «Зоря» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Про це повідомляється на сайті райради.

Привітали освітян керівники райради та РДА Василь Богданцев та Олена Посашкова, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Головань. Особливі слова подяки та вітання звучали наставникам, ветеранам педагогічної прац Хомюк Г.І., Кравчині Ю. Ф.,  Кузьмічовій Н. Д., Тараненко А. П., Горобець В. О., Попик А. П., Левченко А. М.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України подяку Міністерства освіти і науки України оголосили Довженко О. С. — вчителю початкових класів та англійської мови Водяно-Лоринської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; Гордієнко В. В — вчителю зарубіжної літератури та російської мови Єланецької гуманітарної гімназії.

За плідну працю значні здобутки у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Миколаївщини Почесною грамотою облдержадміністрації нагородили Друзь І.В. — вчителя фізичної культури Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Грамотою департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено Фролову О.О. — вчителя історії та географії Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Пічевську Н.А. — заступника директора з навчально-виховної роботи Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Кращих педагогів відзначили грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради. Свято підготовили освітянам вчителі та учні Єланецької та Возсіятської загальноосвітніх шкіл, вихователі та вихованці дитсадку «Ромашка», районний Будинок творчості школярів та працівники відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top