Новости

Відбувся святковий концерт до Дня захисника України

1.2K

13 жовтня в ЦКД «Зоря» відбувся святковий концерт до Дня захисника України.З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації В.Богданцев, голова районної ради О.Москаленко, Єланецький селищний голова Л.Баденко.

«День захисника України — це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Це свято захисників України — воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також ветеранів та майбутніх оборонців України» — зазначив у своєму виступі В.Богданцев.

76506_1

Також очільник району повідомив, що оновлено Дошку «Сильні духом – вільні серцем», на якій розміщено більше сотні фотографій учасників антитерористичної операції серед яких вже з’явилося і жіноче обличчя Катерини Сернецької.

У святковій програмі були згадані героїчні сторінки історії України, подвиги захисників нашої Вітчизни, а саме козаків, ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасників антитерористичної операції.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости