Новости 22 сентября 2017

Єланчани відзначили Храмове свято [ФОТО]

Вчора, 21 вересня, церква Різдва Пресвятої Богородиці в смт. Єланець та селище відзначили Храмове свято. Про це повідомляється на сайті селищної ради.

Божественну літургію очолив настоятель протоієрей о.Миколай, співслужили йому благочинний смт. Братське о. Олег, с. Миролюбівка Братського району о. Михаїл,  с. Возсіятське о.Василь, с.Калинівка о.Миколай та м. Первомайськ діакон о. Ігор.

Після святкового богослужіння єланчани почули повчальну проповідь отця Миколая, який також привітав всіх з Різдвом Пресвятої Богородиці. Та за традицією, з нагоди престольного свята, відбулася хресна хода навколо храму з читанням Євангеліє та скропленням святою водою.

В свою чергу, очільниця селища Любов Баденко разом із сільськими головами району привітали настоятеля храму о. Миколая.

Від імені Єланецької селищної ради Любов Баденко нагородила подяками за постійне піклування про озеленення церковного двору, благоустрій території церкви та з нагоди Храмового свята Різдва Пресвятої Богородиці: Любов Лісову, Олену Ворону, Людмилу Мовчан, Ларису Волкову, Валентину Дурнєву, Галину Чернобаєву, Галину Долю, Галину Валявську, Раїсу Єдаменко, Валентину Тарасенко, Галину Бойко, Валентину Кацюбу, Валентину Коваленко, Наталію Бойчуру, Світлану Децьо, Валентину Коропенко, Людмилу Момот, Юлію Андросюк, Олену Дяченко, Світлану Герасимчук, Ольгу Минець.

Після обряду мирування всі були запрошені на святкову трапезу.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top