Новости

Єланецьких рятувальників відзначили до професійного свята [ФОТО]

655

До професійного свята, яке відзначається 17 вересня, єланецькі рятувальники отримали почесні грамоти. Про це повідомляється на сайті РДА.

З професійним святом колектив 15 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Дерслужби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області привітали голова РДА та Єланецький селищний голова Любов Баденко.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовідданість, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та з нагоди професійного свята – Дня рятувальника почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили п’ятьох осіб.

Це — старший водії 15 державної пожежно-рятувальної частини, прапорщик служби цивільного захисту М.Біленко; начальник караулу, старший лейтенант служби цивільного захисту С. Петренюк; пожежний-рятувальник, молодший сержант служби цивільного захисту Р.Байденко; командира відділення, прапорщик служби цивільного захисту Д.Балута; головний бухгалтер В.Кухаренко.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости