Новости 10 сентября 2017

Юні єланчани випробували сили на Всеукраїнському Олімпійському уроці [ФОТО]

Днями на районному стадіоні у Єланці загальноосвітні школи району взяли участь у районних заходах «Спорт — запорука здорової нації» до Дня фізичної культури і спорту. Зокрема, було проведено Всеукраїнський Олімпійський урок. Про це повідомляється на сайті відділу освіти РДА.

У заходах взяли участь 162 учні. Урочисту частину підготували учні Возсіятської ЗОШ: учасники змагань дізналися про видатних спортсменів України та Єланеччини, як зберегти здоров’я, налаштуватися на заняття спортом та вести здоровий спосіб життя.

Змагалися учні у комбінованій естафеті 4х100м, стрибках зі скакалкою за 30 секунд, стрибках у довжину з місця та міні-футболі.

Перше місце за підсумком участі у комбінованій естафеті, стрибках зі скакалкою та довжину з місця посіла команда Єланецької ЗОШ (вчитель – Айрапетян А.А.); ІІ місце – Куйбишевської ЗОШ (вчитель – Снісаренко В.В.); ІІІ місце – Маложенівської ЗОШ (вчитель – Саворський А.І.).

Перше місце з міні-футболу завоювала команда Єланецької гуманітарної гімназії (вчитель – Мартишко В.М.); ІІ місце – команда Єланецької ЗОШ (вчитель – Айрапетян А.А.); ІІІ місце – команда Нововолодимирівської ЗОШ І (вчитель – Самарський С.А.).

Переможців нагородили грамотами грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top