Новости 06 сентября 2017

На Єланеччині чоловік «заробив» три роки в’язниці за вирощування коноплі

Раніше судимий чоловік, який вирощував та культивував коноплю, знов отримав термін — за сукупність з минулим злочином він має провести за ґратами 3 роки. Про це йдеться у вироку Єланецького райсуду.

Зазначається, що чоловік був раніше неодноразово судимим за крадіжки, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Як стало відомо, у травні чоловік за с. Возсіятське виявив близько 60 кущів дикоростучої коноплі. Для їхнього подальшого вживання розчистив їх від буряну та регулярно доглядав: поливав водою, яку приносив з собою в пляшках, та знищував буряни, тобто культивував нарковмісні рослини коноплі, не маючи на це спеціального дозволу, для використання в особистих цілях без мети її подальшого збуту.

6 липня працівники Єланецького відділу поліції під час огляду місцевості у Возсіятському виявили 63 кущі коноплі, що підтвердилося висновком експерта. Дії чоловіка кваліфікували за ч. 2 ст. 310 КК України, тобто незаконне вирощування конопель у кількості від 50 і більше рослин.

20 липня зловмисник уклав угоду з прокурором, визнаючи провину. Також був узгоджений термін покарання: частково приєднується невідбута частина покарання за вироком Єланецького райсуду від 15 травня минулоного року (крадіжка — ред.) та остаточно признається зловмисникові покарання у вигляді 3 років 2 місяців позбавлення волі.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання — три роки та два місяці позбавлення волі. З чоловіка стягнули 742 грн витрат на проведення експертизи. 63 кущі коноплі, які перебували на зберіганні в поліції, мають знищити. Строк відбуттся покарання рахується з 1 вересня.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top