Новости 30 августа 2017

Село Велика Солона відсвяткувало 254 «день народження» [ФОТО]

Минулого тижня Великосолонівська громада відсвяткувала 254 річницю з дня заснування села. Про це повідомляє прес-служба Єланецької РДА.

Свято розпочалось з богослужіння в Свято-Нікольському храмі, а потім всі проглянули роботи сільських майстринь та майстрів, відвідали музей, який відкрили до Дня села.

В сільському будинку культури відбулася урочиста частина свята, на яку завітали депутат обласної ради Тетяна Демченко, голова райради Василь Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Гуліна та сільські голови. Вони привітали жителів зі святом та побажали мирного  неба, розвитку і процвітання Великосолонівській громаді.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, сумлінну плідну працю, активну життєву позицію та з нагоди заснування села Велика Солона почесною грамотою Миколаївської облради нагороджено сільського голову Людмилу Катанову.

З нагоди Дня села нагородили грамотами райдержадміністрації, районної ради директора СТОВ «Агро-Темп» В.Росохатого, депутатів сільради В. Бескровну та В. Кушніра. Також звання почесний житель села присвоїли С. Дворніцькому, Л. Турті та Г. Одинець. Крім того, грамоти сільради вручили Ф. Кулакевичу, Т. Масловій, З.  Мойсеєнко, О. Левченко, С. Цурлую, А. Дарієнку.

Після завершення святкового концерту також провели спортивно-розважальну програму та запальні танці.

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top