Новости 29 августа 2017

Калинівка відсвяткувала День села [ФОТО]

Традиційно в останні дні серпня мешканці села Калинівка відзначили День села. На розважальну програму біля сільради зібралися місцеві та гості. Про це йдеться на сторінці Калинівської ЗОШ у «Фейсбуці».

На святі згадали й тих, хто народився цьогоріч в селі, й нові сім’ї.  Вітали гостей та селян вокальний колектив «Світанок» Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, квартет «Вербиченька», хореографічний колектив «Калинчанка», соліст Карпенчук О., та вихованці дитячого садка «Сонечко».

Тепло привітав односельців Калинівський сільський голова Володимир Булах. Він подякував небайдужим до проблем громади людям, які беруть активну участь у житті села, та побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді.

Приїхали на свято з привітаннями депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін, голова райради Василь Богданцев, заступник голови Єланецької РДА Ольга Гуліна, директор Миколаївського академічного українського театру драми і музичної комедії Микола Берсон, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці отець Миколай.

Із задоволенням жителі села вітали артистів Миколаївського академічного українського муздрамтеатру, які порадували всіх присутніх чарівними голосами, гарними костюмами, виставами та танцями. Пригощалися гості та жителі села Калинівки смачними шашликами, шурпою та пиріжками.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top