Горячее 23 августа 2017

Єланецький Центр надання адмінпослуг посів лише 17 місце у рейтингу

У Миколаївські облдержадміністрації розповіли про підсумки оцінювання ефективності роботи Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) по області та якості надання ними адмінпослуг. Єланецький опинився наприкінці рейтингу — на 17 місці з 19.

У серпні за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провели оцінювання ефективності роботи ЦНАПів Миколаївщини за методикою, розробленою Центром політико-правових реформ.

«Мета анкетування – оцінка сервісу надання адміністративних послуг центрами надання послуг, запобігання та виявлення типових проблемних питань у роботі ЦНАПів, розробка та впровадження коригувальних заходів для підвищення якості обслуговування споживачів послуг», — йдеться в повідомленні.

Анкетування щодо якості надання адміністративних послуг проводилось за шістьма базовими напрямками, п’ять з яких оцінювались балами. Максимальна кількість балів складала 1 000 балів.

За результатами оцінювання обраховано рейтингові показники. Серед міських центрів надання адміністративних послуг лідером є ЦНАП м. Первомайська (913 балів), на другому місці – ЦНАП м. Южноураїнська (870), на третьому – ЦНАП м. Миколаєва (860).

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Новобузькій РДА (882 бали). Друге місце — ЦНАП Новоодеської РДА (877). Третє місце поділили між собою ЦНАП Доманівської РДА та ЦНАП при Арбузинській РДА (867).

Єланецький ЦНАП посів 17 місце, набравши 830 балів.

Також зазначається, що за результатами проведеного оцінювання діяльності ЦНАПів для покращення якості обслуговування споживачів адміністративних послуг Миколаївська ОДА розробить адресні рекомендації керівникам ЦНАПів та органів, що їх утворили.

Раніше повідомлялося, що Єланецький Центр надання адмінпослуг посів друге місце у рейтингу за одним з показників.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top