Новости 22 августа 2017

В 95 річницю Малоукраїнки відзначили рекордсменів села [ФОТО]

Минулими вихідними, а саме 19 серпня,  Малоукраїнська громада відсвяткувала 95 річницю від дня заснування. Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Біля адмінбудинку в парку відбулася урочиста частина свята, на  яке завітали голова райдержадміністрації  Олена Посашкова, яка привітала жителів зі святом, та ветеран Другої Світової війни В.Непомнящий.

Не обійшлося без нагорождення. За активну громадську позицію та особистий внесок у соціально-економічний розвиток села нагородили відзнакою «Почесний житель села Малоукраїнка» Станіслава Тотоонова, екс-депутата райради, директора ТОВ «Новий Сад».

Під час свята відзначили подарунками і жителів села: найстаршу жительку – Синявську Т.О., наймолодших – Лимарчук Є.П., Куценко С.Д., багатодітну родина Сороки Анатолія та Лариси, які виховують шестеро дітей, сім’ю Веселиків, які прожили 58 років у парі.

Як зазначається, за поданням директора «Нового саду» відзначили кращих працівників – Холод О.М., Басова Н.П., Чубик А.І. А також не могли обійти осторонь захисників вітчизни, які несли та несуть військову службу в зоні АТО – це Чубик І.Р., Дурнєв В.О., Зуб О.М., Вознюк А.П.

За особистий вклад в розвиток громади оголошено подяку Ванагсу В.П та Григорчуку С.В.

Всіх присутніх радували своїми виступами аматори сцени: солісти, вокальний колектив «Троянди», танцювальний колектив «Промінчики» та «Денс Вей».

Після завершення концерту всіх жителів запросили до святкового столу на юшку та куліш.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top