Горячее 14 августа 2017

Возсіятський сільський голова хотів «відкосити» від штрафу за адмінкорупцію

Апеляційна інстанція підтвердила винуватість голови Возсіятьського виконавчого комітету Єланецького району Миколи Кузнєцова у вчиненні корупційних правопорушень. Про це повідомили в прес-службі суду.

Суддя апеляційного суду Миколаївської області Володимир Гулий розглянув апеляційну скаргу Кузнєцова на постанову судді Єланецького районного суду від 4 липня, якою його визнали винним у вчиненні низки корупційних адміністративних правопорушень і наклали штраф у розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 3400 грн.

Голова виконому Возсіятської сільської ради 10 березня під час засідання, на якому розглядалося питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування Кузнєцова А.М. (його сина), не повідомив у встановленому законом порядку про наявність реального конфлікту інтересів, поставив на розгляд питання та проголосував «за» ухвалення рішення.

В апеляційній скарзі Микола Кузнєцов просив скасувати постанову судді місцевого суду і закрити провадження у справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

«Однак твердження апелянта у апеляційній інстанції про те, що він  повідомив виконавчий комітет Возсіятської сільської ради про наявність у нього реального конфлікту, суддя апеляційного суду визнав голослівними, які спростовувалися доказами і матеріалами провадження, а доводи про те, що він як голова виконавчого комітету не міг вплинути на результат голосування — безпідставними», — повідомили в суді.

Апеляційний суд вказав, що для настання відповідальності достатнім є встановлений факт корупційного діяння. Суддя апеляційного суду Володимир Гулий визнав, що місцевий суд ухвалив законну та обґрунтовану постанову стосовно Миколи Кузнєцова, тому апеляційну скаргу залишив без задоволення, а постанову – без зміни. Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top