Новости

В Еланце устроят драйвовый фестиваль любителей «железных коней»

1.3K

Завтра, 22 июля, в Еланце проведут фестиваль для любителей драйва КонюшняFest. Приглашают в нем принять участие владельцев внедорожников. Об этом пишут организаторы в соцсетях.

Проведут мероприятия в районе Заяр, на базе бывшей конно-спортивной школы.

В 8:00 стартует регистрация участников с утренним кофе. В 10:30 — автопробег. В 13:00 проведут перетягивание троса авто. В 15:00 стартует дрэг-рейсинг (гоночное соревнование — ред.) на 400 м.

В 17:00 — мастер-класс «крутая восьмерка». В 18:00 наградят победителей и угостят «ухой от Валюшки». В 20:00 — начнется вечерняя развлекательная программа с конкурсами. В 22:00 выступит группа Litaneia, а после полуночи — «посиделки» с общением.

Следующий день, 23 июля, встретят в 5:00 утренней йогой, а в 6:00 проведут лекцию.

Регистрация автомобиля стоит 100 грн: водителям выдадут наклейку на авто и номер участника. А вот автоледи обещают бесплатную регистрацию и подарок.

Организаторы обещают бесплатный палаточный городок, уху, питьевую воду, пиво, кофе, шашлык, душ, туалет, мойку авто.

 

4 Комментариев

 1. Атошник

  21.07.2017 at 23:46

  Богатенькие с жиру бесятся…
  Устройте гонки на танках в АТО. СЛАБО?

 2. Єланчанин

  23.07.2017 at 01:55

  фест називається до першої ями на повороті, краще скиньтесь по 100 грн, та залатайте ями, чи дітям роздайте нехай дельфінарій відвідають чи музей, а ці понти для тупаків … друг перед другом зберуться пов@ться, і так всі знають у кого скільки грошей, чи це насправді вже з жиру бісяться?

  • Єланчанин

   25.07.2017 at 09:43

   величезна ПОДЯКА організаторам за неймовірне свято яке вони зробили для єланчан та жителів навколишніх сел. я вже років 10 не пам’ятаю такого свята. ..і все це без пафосних промов та кілометрових подяк з оголошеннями одних і тих же спонсорів які всім остогидли. це було дійсно свято для людей, а не «свято для галочки». попереднім коментаторам потрібно було просто прийти і не дивлячись на 40-ка градусну спеку і тонни пилу отримати массу задоволення, де кожен бажаючий міг не дивлячись на свій статок проїхати 400 метровку, подивитись на відчайдух, які своїми УАЗами та НІВАми брали такі перешкоди, що по ним просто пройтись страшно, не те що їхати. а перетягування канату пікапами??? це ж було щось неймовірно!! я таке бачив лише в інтернеті!! так це було не виставка метеликів і не демонстрація робіт Ван Гога, якщо хтось хотів побачити це, ну що ж, можливо вони розчаровані, проте на жодному з тисячі облич, які були на святі не було й грама розчарування. а щодо 100 гривень на дороги від попереднього коментатора, то це питання до нашої влади, яка не може розумно розпоряджатися податками маючи їх на рахунках і ремонтує дороги всяким гімном при цьому.(цікаво скільки він сам дав грошей на дороги чи організував поїздок в дельфінарій. НУ давай! Організовуй! Я 100грн дам!!))) ЩЕ РАЗ ВЕЛИКА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ, маю велику надію на Єланецький фестиваль увійде в традицію і відбуватиметься щороку!!!! КОНЮШНЯfest рулить!!!!!)))

 3. Павел

  26.07.2017 at 07:40

  ЩЕ РАЗ ВЕЛИКА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ!!!!!Буде классно якщо Єланецький фестиваль увійде в традицію і відбуватиметься щороку!!!! КОНЮШНЯfest рулить!!!!!)))

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости