Горячее

На Єланеччині сільський голова сплатить понад 3 тис. грн за адміністративну корупцію

839

Упродовж поточного року до відповідальності за корупційні правопорушення притягнуто 15 депутатів місцевих рад. Зокрема, і сільського голову на Єланеччині. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Так, 4 липня постановою Єланецького райсуду сільського голову Єланецького району визнали винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1 та 2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).

«За обставинами справи, сільський голова на засіданні виконавчого комітету сільської ради у березні 2016 року під час розгляду питання про надання матеріальної допомоги на лікування близькій особі не повідомив колегіальній орган про реальний конфлікт інтересів», — повідомили в прокуратурі.

Сільский голова голосував під час ухвалення вищевказаного рішення та «заробив» адміністративне стягнення у вигляді  3400 гривень штрафу.

Також в прокуратурі повідомили, що упродовж півроку складено 91 протокол про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. До відповідальності у вигляді штрафів притягнуто 17 осіб, серед яких 15 депутатів місцевих рад та 2 службові особи органів місцевого самоврядування.

«Органами прокуратури області у порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» керівникам органів, підприємств та установ, в яких працюють особи, що вчинили корупційні  чи пов’язані з корупцією правопорушення, скеровано для розгляду 71 подання щодо усунення порушень антикорупційного законодавства, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 14 осіб, одну з  яких звільнено з посади», — додали правоохоронці.

1 Комментарий

  1. Опанасанко

    06.07.2017 at 07:06

    Не тех и не за то они ловят.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости