Новости

На Миколаївщині майже в усіх районах горіли суха трава та сміття [ФОТО]

332

На Миколаївщині вже тривалий час утримується спекотна температура та засушлива погода. У поєднанні з порушенням правил пожежної безпеки з боку населення така погода часто призводить до виникнення пожеж у природних екосистемах, на відкритих територіях, в лісових масивах тощо. Про це повідомляють рятувальники Миколаївщини.

Так, 1 липня майже в кожному районі Миколаївської області та міста Миколаєва відбулись випадки загорання сухої трави та сміття на відкритій території. Ситуація контролюється Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Миколаївські області.

Рятувальники просять житлів області бути пильними та обережними з відкритим вогнем.

«Під час відпочинку не залишайте без нагляду розведене багаття. Крім того, шановні водії, не кидайте недопалки на узбіччя. Якщо ж ви помітили пожежу, що починається — наприклад, невелике загоряння сухої трави, намагайтесь загасити його самостійно. Іноді досить просто затоптати полум’я ногами чи збити його гілками листяних дерев», — повідомляються рятувальники.

Якщо ж пожежа досить сильна і її неможливо загасити самотужки, якнайшвидше сповістіть Службу порятунку за телефоном «101».

Комментарии

комментарии

1 Комментарий

  1. гость

    02.07.2017 at 23:22

    Ща ще пожарників відреформують і буде капець!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости