Новости

На Єланеччині сільгоспвиробникам вказали на недоліки протипожежної безпеки

284

Цього тижня керівництво району провело засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації. Зокрема говорили про проипожежну безпеку. Про це йдеться на сайті Єланецької РДА.

На засіданні розглянули питання щодо забезпечення протипожежної  безпеки та проведення протипожежних заходів  в природному заповіднику «Єланецький степ», виконання вимог протипожежної безпеки під час збирання врожаю та про пожежний стан відкритих природних територій населених пунктів Єланецького району.

«За результатами обговорення рекомендували керівникам сільгосппідприємств району усунути недоліки, виявлені під час проведених перевірок протипожежного стану господарств, дотримуватися вимог протипожежної та техногенної безпеки при збиранні і зберіганні врожаю», — йдеться в повідомленні.

Також доручили селищному та сільським головам організувати роботи щодо забезпечення протипожежної безпеки на територіях рад стосовно видалення та утилізації горючого сміття та відходів з територій житлового сектору, заборони спалювання сміття на сміттєзвалищах та попередження й ліквідацію несанкціонованих звалищ.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости