Новости 21 июня 2017

Команду Всесвітнього бігу миру зустріли у Єланці [ФОТО]

Сьогодні, 21 червня, до Єланця завітали учасники міжнародної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії». Про це йдеться на сайті райради.

Ця міжнародна естафета проводиться останніх 30 років у понад 155 країнах світу для поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Факел, що палає, є символом гармонії і єднання, який бігуни передають один одному з рук в руки.

18 червня бігуни української команди стартували в Запоріжжі. Команда рухається теренами Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської. Черкаської, Полтавської та Сумської областей України. Фінішують українці 28 червня в Сумах на День Конституції. Планується подолати близько 900 кілометрів. Тривалість пробігу становить 11 днів.

21 червня бігуни завітали на територію Єланецького району. Спортсменів на межі Новобузького та Єланецького районів урочисто з хлібом-сіллю зустрічали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Головань та фольклорний колектив «Світанок» Калинівської ЗОШ, які представили українське обрядове дійство «Водіння куста». Далі учні Єланецької ЗОШ та гуманітарної гімназії зустріли бігунів на центральній площі Єланця, де їх привітав голова райради Василь Богданцев.

Учні Єланецької ЗОШ представили театрально-хореографічний перфоманс «Трансформ.Нації», де показали історію становлення нашої держави від радянських часів до Євромайдану.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top