Новости 20 июня 2017

Єланчан запрошують на зустріч з учасниками Всесвітнього бігу миру

Учасники Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» завітають 21 червня, до Єланця. Про це йдеться на сайті райради. 

О 12:30 на площі смт Єланець відбудеться зустріч з учасниками естафети. Всіх бажаючих запрошують на зустріч.

Довідка:

Як повідомляється на офіційному сайті, Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Естафета є некомерційним проектом і не підтримує якусь політичну силу. Учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 28 років. Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва і молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні також своєю метою вважають налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top