Новости 19 июня 2017

На Єланеччині одноосібникам планують збільшити земельний податок для ріллі [ФОТО]

Рада громад Єланеччини провела чергове виїзне засідання. Цього разу сільські голови, працівники виконавчого апарату райради та райдержадміністрації, державної фіскальної служби, керівники медзакладів та депутати місцевих рад відвідали Ясногородську сільську раду. Про це йдеться на сайті Єланецької райради.

Сільський голова Людмила Шатохіна ознайомила колег та гостей з роботою закладів соціальної сфери та поділилася позитивними напрацюваннями, проте вказала і  недоліки.

«Присутні отримали гарні враження від відвідування сільської бібліотеки, дитячого садка та сільського будинку культури. Завітали й до загальноосвітньої школи, будівля якої перебуває в стадії ремонту, зокрема зроблено відмостку, укріплення фундаменту та заплановано його силікатизацію», — йдеться в повідомленні.

Під час офіційної частини засідання підведені підсумки весняного благоустрою населених пунктів та рекомендовано селищному, сільським головам тримати на постійному контролі належний естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів і інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Для вирівнювання податкового навантаження між сільгосптоваровиробниками, які є юридичними і фізичними особами, і збільшення надходжень до місцевих бюджетів, вирішили при затвердженні місцевих податків та зборів на 2018 рік довести ставку земельного податку до розміру 1 % від нормативної грошової оцінки земель сільгосппризначення (ріллі) для землекористувачів, що використовують земельні ділянки одноосібно без надання їх в оренду.

Обговорюючи питання створення госпітальних округів, головний лікар центральної районної лікарні І.Моторний повідомив про те, що в Миколаївській області створено 4 госпітальних округи і Єланеччина увійшла до госпітального округу №2 з центром в м.Вознесенськ.

Також проаналізовано стан закладів соціальної сфери, заслухано інформацію про роботу інвентаризаційної комісії щодо виявлення незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності.

Нагадаємо, депутат райради Андрій Демченко запрошував своїх колег з керівництвом району до Возсіятського через незадоволення сільским головою.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top