Горячее 17 июня 2017

Калинівський «Світанок» здобув «бронзу» Всеукраїнського фестивалю «Єдина родина» [ФОТО]

Фольклорний колектив «Світанок» Калинівської ЗОШ посів призове місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина». Про це пише паблік «Єланецький район».

У травні фольклорний колектив школи «Світанок» під керівництвом молодого педагога Лесі Стірус переміг на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Українська паляниця» і був запрошений для участі у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина».

Фестиваль відбувся у місті Очаків. Зібрав він учасників з Миколаївської, Донецької, Запорізької, Сумської, Кіровоградської, Хмельницької, Житомирської областей. Показати свою майстерність приїхали вокальні та хореографічні ансамблі, солісти, учасники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, інструментального жанру, театрального, фольклорного та циркового мистецтва.

Єланецький район та Калинівську ЗОШ в номінації «Фольклор» представляв фольклорний колектив «Світанок», який відтворив на сцені давній обряд «Водіння куста». Виступ колективу оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли діячі мистецтв, заслужені артисти України, науковці, викладачі вищих навчальних закладів.

Серед багатьох творчих дитячих колективів України єланецькі учні вибороли ІІІ призове місце.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top