Новости 15 июня 2017

Єланецькі «гайдамаки» посіли друге місце на чемпіонаті з військово-спортивної гри [ФОТО]

Обласний фінал Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») цього року відбувся на базі Мішково-Погорілівської санаторної ЗОШ. У змаганнях взяли участь команди (рої) шкільних та позашкільних закладів освіти – переможці районних та міських ігор. Всього приїхали 19 команд. Єланеччину гідно представили учасники. Про це повідомляє паблік «Єланецький район».

Єланецький район представляв рій «Гайдамаки» Єланецької гуманітарної гімназії: ройовим був Олександр Губаєв, хоронужим — Артем Богданцев, також до складу команди увійшли Антон Водовозов, Олександр Дурнєв, Андрій Перов, Євген Шевчук, Дар’я Топчу та Сніжана Легкодух під керівництвом Прокопчука М.М.

Протягом 5 днів юні патріоти показали свої вміння та навички у військово-прикладній підготовці в дисциплінах «Впоряд» (показ стройового вишколу) й «Стрільба», спритність та швидкість на туристсько-спортивній смузі перешкод, увагу та спостережливість під час орієнтування у плавнях, силу та незламність у видах «Перетягування линви», «Козацький боулінг».

Навички рятування людини показали на дистанції «Рятувальні роботи на акваторії» та «Домедична підготовка». Творчі здібності та кмітливість юнаки та дівчата продемонстрували під час конкурсної програми та інтелектуальних ігор. Увечері першого дня відбулася «Ватра», під час якої біля вогнища всі рої представили свої виступи. Цікавою була інтелектуально-творча гра за методикою квесту «Пластун» — проходження маршруту у лісі.

Також запам’ятався обласний чемпіонат з військово-спортивної гри «Козацький грай», під час якої на зеленій галявині біля річки учасники грали в козацькі ігри: перетягування колоди, бій на шаблях, зриванні капелюхів, гопанку, бій на списах, штовханку. Завершили частування козацьким кулішем та узваром.

Команда Єланецького району посіла ІІ місце у чемпіонаті, в індивідуальних заліках здобули наступні перемоги: Олександр Губаєв -І місце у боротьбі «Бій на ножах», Олександр Дурнєв  — ІІ місце у боротьбі «Гопанка», Андрій Перов – ІІІ місце у боротьбі «Перетягування колоди».

Рій «Гайдамаки» запросили виступити на церемонії закриття, яка відбулася на вулиці Соборній, а також відзначили грамотами козацької Ради Миколаївської області та Миколаївського обласного Центру туризму.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top