Горячее 14 июня 2017

Єланчани у мовному таборі поспілкувалися з волонтеркою з Нідерландів [ФОТО]

До юних єланчани у мовний табіор приїхала студентка з Нідерландів, волонтер Міжнародної програми «GoCamp» Меріке Дрогсма.. Вона завітала до мовного табору Єланецької гуманітарної гімназії. Про це йдеться на сайті Єланецької селищної ради.

Волонтерку у Єланці зустріли гімназисти разом з вчителями з хлібом-сіллю. Дівчині подарували вишиванку, а також привітали Єланецький селищний голова Любов Баденко та голова райдержадміністрації Олена Посашкова.

Гімназисти привітали Меріке та розповіли про Єланець, а волонтерка — про себе та захоплення.

Потім діти, працюючи у групах, готували плакати на тему здорового способу життя, а Меріке допомагала їм у роботі та в спілкуванні англійською мовою, обговоренні різних тем та ситуацій.

Як зазначається, міжнародна програма «GoCamp» має на меті розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття, подолати мовний бар’єр, навчити дітей широко мислити, виходити за рамки однієї дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами, сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду, зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій та методик навчання; подолати стереотипи серед іноземців щодо України, популяризувати волонтерський рух в Україні, сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

Раніше повідомлялося, що юні єланчани вчаться на канікулах у мовних таборах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top