Новости 12 июня 2017

Юні єланчани вчаться у мовних літніх таборах [ФОТО]

Протягом травня-червня в Єланецькому районі на базі загальноосвітніх навчальних закладів організували шість літніх мовних таборів, до яких залучили 190 школярів. Про це повідомляє паблік «Єланецький район».

Один з таборів, а саме у Єланецькій гуманітарній гімназії, працює за програмою «GoCamp». У таборах діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та поєднувати навчання з відпочинком, адже знання застосовуються в ігрових та концертних програмах, театральних виставах. Мовний табір «Гармонія» обֹєднав 20 учнів Ясногородської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тематичний напрям табору «World around us» (Світ навколо нас).

А на базі Калинівської ЗОШ розпочав роботу таібр «Friendship». Діти встигли подивитися в Миколаєві виставу «Жирафа та носоріг» Гюнтера Хорста, відвідати екскурсію «Animals are our friends» зоопарком та прогулятися на річковому трамвайчику «Voyage along the river».

Нагадаємо, депутат Миколаївської облрали Тетяна Демченко запросила своїх колег до Єланеччини, де за її словами, працює лише декілька літніх таборів, хоч кошти на харчування виділяли.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top