Новости 06 июня 2017

З початку року потонули сім жителів Миколаївщини: рятувальники нагдали про безпеку відпочинку [ФОТО]

Рятувальники Миколаївщини закликають бути обережними під час відпочинку біля води. Саме тому влітку рятувальники приділяють особливу увагу саме профілактиці та недопущенню травмування та гибелі людей на водних об’єктах міста та області. Про це повідомляє Служба порятунку.

Так, з початку року на території Миколаївської області сталося 7 надзвичайних подій, пов’язаних з ризиком травмування чи загибелі людей на воді або вже з реальним випадком утоплення. Рятувальникам вдалося вирвати з лап водяної стихії життя 8 людей, але 7 все ж таки загинули, з них 1 дитина.

ДСНСівці Миколаївщини нагадують всіх любителям літнього пляжного відпочинку та закликають всіх дотримуватись їх: не купайтеся та не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці; купатися краще вранці або ввечері, коли тепло, але не можна перегрітися; ніколи не пірнайте у незнайомих місцях — там може виявитися неглибоко, а інколи на дні лежать гнилі колоди, гостре каміння, і можна поранитися, та густі водорості, у яких легко заплутатися.

Не грайте у тих місцях, звідки легко впасти у воду; не влаштовуйте у воді ігор, пов’язаних із захватами; не вирушайте у плавання на самодільних плотах; не ходіть купатися на водоймища без супроводу дорослих; не запливайте далеко на надувних матрацах та кругах.

«Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є: правильний вибір та обладнання місць купання; навчання дорослих і дітей плаванню; суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах; постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих», — повідомляють рятувальники.

Рятувальники закликають берегти своє життя.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top