Новости 03 июня 2017

Дітлахам Єланеччини рятувальники показали, як працюють вогнеборці [ФОТО]

У День захисту дітей співробітники Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області провели безліч цікавих і корисних акцій для дітей та молоді. Заходи відбулися у Вознесенському, Арбузинському, Казанківському та Єланецькому районах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Вже за традицією юним глядачам продемонстрували елементи роботи рятувальників та аварійно-рятувальне обладнання, яке є на озброєнні Державних пожежно-рятувальних частин. Присутні познайомилися із повсякденним та бойовим одягом вогнеборців, дізналися основні характеристики та призначення кожного костюму.

Хлопчики та дівчатка отримали інформацію про основні напрямки роботи співробітників Служби порятунку та мали нагоду на власні очі побачити гасіння умовної пожежі.

Діти із задоволенням спілкувалися та із уважністю слухали вогнеборців, ставили запитання, цікавилися основними причинами, які призводять до виникнення надзвичайної події чи ситуації та як уберегти себе і ніколи не потрапляти у складну ситуацію.

А на згадку про зустріч рятувальники подарували дітям інформаційні листівки із зазначенням екстреного номеру Служби порятунку «101» та сувеніри.

Читайте також: Як Єланеччина святкувала День захисту дітей.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top