Новости 02 июня 2017

Ігрові експреси, майстер-класи та концерт: як Єланеччина відсвяткувала День захисту дітей [ФОТО]

Вчора, 1 червня, Єланеччина долучилася до святкування Міжнародного дня захисту дітей. Традиційно цього дня на центральній площі селища Єланець зібралися  діти із усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району. Про це повідомляє прес-служба Єланецької РДА.

Будинок творчості школяра відділу освіти, молоді та спорту РДА провів майстер-клас туристів-краєзнавців із в’язання вузлів та представлення туристичного спорядження. Також відбувся конкурс  малюнків на асфальті «Ми діти твої Україно» та малюнки з бодіарту для дітей.

Працівники районної бібліотеки для дітей провели літературно-ігровий експрес «Лабіринтами щасливого дитинства», під час якого юні читачі взяли участь в літературних конкурсах «Чи уважний ти читач?» та складали прислів’я,  літературні ланцюжки, відповідали на запитання вікторини, відгадували казкових героїв і малювали їх.

Традиційно в цей день відбувся звіт Єланецької дитячої музичної школи. Діти охоче показували свої співочі, танцювальні таланти, а також уміння грати на різних музичних інструментах.

Привітали зі святом всіх дітлахів перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна, завідувач сектору культури райдержадміністрації Т.Савельєва, директор Єланецької дитячої музичної школи Д.Слободніченко.

За багаторічну плідну працю, особистий внесок у розвиток початкової мистецької освіти та високі творчі досягнення подяка райдержадміністрації та районної ради оголошена педагогічному колективу Єланецької дитячої музичної школи (директор Д.О. Слободніченко). Також були вручені свідоцтва про закінчення  дитячої музичної школи.

А далі творчі здобутки демонстрували хор «Конфетті», ансамбль танцю «Трицвіт», ансамбль скрипалів, окремі виконавці – інструменталісти О.Торяник, О. Аманський, Н. Децьо, Ю. Бобровник, Я. Сербул, вокальна група Єланецької гуманітарної гімназії.

На завершення свята відбувся захоплюючий виступ рятувальників 15 Державної пожежної  частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області, які показали навики гасіння пожежі водою та спеціальною піною з брандспойта за допомогою пожежної машини.

Веселого та святкового настрою додавали різноманітні атракціони. Діти залюбки стрибали на батутах , каталися на дитячих автомобілях, куштували солодку вату, рибалили у міні-басейні. На завершення свята усі маленькі учасники заходів отримали безкоштовне морозиво та солодощі.

Також Ольга Гуліна та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Білотіл, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М.Літвіненко відвідали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають в прийомних сім’ях на території району, привітали їх зі святом та вручили подарунки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top