Горячее 02 июня 2017

Наживалася на своїх: у прокуратурі розповіли подробиці справи екс-бухгатера Єланецького центру соціальних служб

Екс-бухгалтера Єланецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за фактом судитимуть за службову підробку і розтрату грошей. В прес-службі прокуратури Миколаївщини повідомили про деталі справи.

Нагадаємо, «Єланецькі новини» писали, що бухгалтер Єланецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Фалько підозрюється у службовій підробці та розтраті близько 19,5 тис. грн.

У прокуратурі повідомили, що Єланецький відділ поліції за процесульного керівництва місцевої прокуратури завершив розслідування у кримінальному провадженні стосовно вже колишнього бухгалтера Єланецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за фактом службового підроблення.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що будучи посадовою особою та зловживаючи службовим становищем, вказана особа у період з жовтня 2015 по жовтень 2016 при нарахуванні та виплаті заробітної плати, в тому числі премій, матеріальних допомог на оздоровлення, відпускних шляхом складання завідомо неправдивих документів привласнила понад 18 тис. грн, тим самим спричинивши місцевому бюджету матеріальні збитки на вказану суму», — йдеться в повідомленні.

Екс-чиновниці повідомили про підозру за ч. 2 ст. 191 та ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою службовим становищем, складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів). Під час досудового розслідування завдяки належного процесуального керівництва завдані бюджету збитки відшкодовано в повному обсязі.

31 травня обвинувальний акт скеровано до Єланецького районного суду для розгляду по суті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top