Николаев 28 мая 2017

На Миколаївщині оновлюють містобудівну документацію [ФОТО]

Заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи провів нараду з представниками ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Дніпромісто» ім.Ю.М.Білоконя щодо виконання робіт з проектування містобудівної документації регіонального рівня, а саме внесення змін до Схеми планування території Миколаївської області. Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

Зазначені роботи проводяться в рамках реалізації обласної комплексної програми оновлення містобудівної документації територій та створення служби містобудівного кадастру Миколаївської області на 2016-2020 роки, якк ухвалила облрада у березні минулого року.

Як зазначається, містобудівна документація визначає особливості та напрями використання територіальних ресурсів, режими забудови територій та землекористування, прогнозує інвестиційну спроможність територій, встановлює їхнє функціональне призначення, обґрунтовує встановлення меж населених пунктів, забезпечує правову основу щодо передачі земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб.

«Відсутність оновленої містобудівної документації призводить до неоднозначного застосування містобудівного та земельного законодавства, створює підґрунтя для зловживань окремими посадовими особами місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, а також до прийняття суперечливих рішень щодо забудови територій та оскарження цих рішень», — йдеться в повідомленні.

Під час наради представники підприємства надали інформацію про виконані етапи проектування та перспективу завершення робіт в цілому, які у разі продовження та своєчасного фінансування повинні бути завершені у поточному році.

Валентин Гайдаржи акцентував увагу присутніх на плануванні рекреаційних районів, особливо в Коблівсько-Рибаківській прибережній зоні, та запропонував інституту розглянути можливість зміни містобудівної документації зазначеної території.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

комментируемое

To Top